diamond cats životopis

26. dubna 2011 v 16:23 | eliška
Životopis Týnky:
Jméno:Týna
Příjmení:Šlingrová
Sourozenci:Sestra Natálie Šlingrová
Datum narození:9.3.200
Znamení:Ryby
Výška:140cm
Povolání.Zpěvačka,tanečnice
Město bydliště:Praha


Članka skupiny:Diamond cats
Oblíbená barva:Modrá
Oblíbené jídlo:Kuřecí řízek a krokety
Oblíbená muzika:Cascada,Ahley Tisdale,Michal David,Lucie Vondráčková.
Zájmy:Hudba,tanec,muzikály.

Něco o Týnce:
Již jako malá měla Týna velmi kladný vztah k tanci a hudbě, a možnosti předvádět se. Proto ve svých 3,5 letech začala navštěvovat zakladní taneční klub ATS Domino Praha. O rok později již tancovala na soutěžích vyhlášených ČMTO. Díky svému vztahu k tanci si začala sbírat i své první úspěchy založené na pomoci trenérek jmenovaného klubu. Ve svých 7 letech tak měla možnost mít na svém krku medaili Mistra Světa, Evropy, České republiky a Čech ve street show formací. O rok pozdějibyla 5. na Mistrovství České republiky v duech. Ve svých 5 letech také fotila pro katalog hraček firmy Eppe. Poté se jí naskytla příležitost tančit a zpívat ve skupině 5angels a této příležitosti využila. Později přestoupila pod vedení manažerů skupiny diamond cats.

Životopis Niki:
Jméno:Nikola
Příjmení:Schneiderová
Sourozenci:Bratr Filip Schnaider


Datum narození:7.8.1998
Znamení:Lev
Výška:150cm
Povolání:Tanečnice,zpěvačka
Město bydliště:Praha
Členka skupiny:Diamond cats
Oblíbená barva:ZelenáNěco o Nikče: Niki se narodila v Praze, kde také se svou rodinou žije. Má o minutu starší dvojče - bráchu Filipa, se kterým si moc rozumí. Někdy si sice jako všichni sourozenci, "vjedou do vlasů", ale jinak na sebe nedají dopustit a vzájemně se podporují a pomáhají si.

Protože Nikču vždy moc bavilo tancování, chodila od svých 4 let do tanečních kroužků. Ve 2. třídě začala chodit do základních kurzů AT Studia Domino, kde bylavybrána do týmu, se kterým soutěží na závodech. V Dominu má také spoustu kamarádek. Moc ji baví trénování nových sestav a formací a přestože jsou tréninky 3x-4x týdně, vždy se na ně těší. Doma už má i sbírků svých úspěchů - vybojovaných medailí, které jsou pro ni velkou motivací. Letos na závodech v Táboře vybojovala bronzovou medaili a v Jablonci se probojovala do finále a skončila na 5. místě.

Nikču také moc baví zpívání a chodí se svými kamarádkami z Diamond Cats na hodiny zpěvu k paní učitelce Nikol Davídkové.

Nikolka miluje zvířata, hlavně koně a psy.
Povolání:Zpěvačka,tanečnice


Niki se narodila v Praze, kde také se svou rodinou žije. Má o minutu starší dvojče - bráchu Filipa, se kterým si moc rozumí. Někdy si sice jako všichni sourozenci, "vjedou do vlasů", ale jinak na sebe nedají dopustit a vzájemně se podporují a pomáhají si.

Protože Nikču vždy moc bavilo tancování, chodila od svých 4 let do tanečních kroužků. Ve 2. třídě začala chodit do základních kurzů AT Studia Domino, kde byla vybrána do týmu, se kterým soutěží na závodech. V Dominu má také spoustu kamarádek. Moc ji baví trénování nových sestav a formací a přestože jsou tréninky 3x-4x týdně, vždy se na ně těší. Doma už má i sbírků svých úspěchů - vybojovaných medailí, které jsou pro ni velkou motivací. Letos na závodech v Táboře vybojovala bronzovou medaili a v Jablonci se probojovala do finále a skončila na 5. místě.

Nikču také moc baví zpívání a chodí se svými kamarádkami z Diamond Cats na hodiny zpěvu k paní učitelce Nikol Davídkové.

Nikolka miluje zvířata, hlavně koně a psy.


Životopis Kiki:
Jméno:Kristýna
Příjmení:Pecková
Sourozenci:Sestra Kateřina Pecková
Datum narození:5.3.1999
Znamení:Ryby

Oblíbená barva:Červená

Výška:154cm
Povolání:Zpěvačka,tanečnice


Město bydliště:Prah
Členka skupiny:Diamond cats
Něco o Kiki:
Narodila se 5.3.1999 v Praze-Podolí a v červenci 2001 se tam narodila i její sestřička Kateřina.

Od 3 let začala Kristýna chodit do mateřské školky a v 5ti a půl letech jí mamka přihlásila do kurzu předškoláčků at studia Domino. S Dominem se od roku 2006 stala postupně mistrem Prahy, České republiky, Evropy i světa ve street show formacích. Má úspěchy také v malých skupinách a v sólových vystoupeních.
Díky neshodám mezi manažerem skupiny M.Mertlem a ats Dominem musí svůj domovský klub opustit.

Ráda jezdí na rodinné návštěvy k babičce a dědovi.
Otcovi rodiče bydlí v malé vesnici u Jemniště, kde má moc přátel a super partu.
Matčiny rodiče bydlí u Vrchlabí v Krkonoších, a to je také jedno z jejích nejoblíbenějších míst. Má tam s Kačkou tetu, strejdu, sestřenici a bratrance.

Jedním z nejdůležitějších členů její rodiny je čistokrevný jorkšírek Lari. Je to mazlíček a miláček celé rodiny.

Její ségra Káťa tancuje pod vedením Ivy Bičišťové za ats Domino. Má několik medailí i titul mistryně české republiky v mini kategorii street show formace.

V srpnu 2009 odchází po neshodách s manažerem ze skupiny 5angels společně s Niki Šneidrovou a Týnou Šlingrovou. Skupina je kromě dcery manažera Nikoly Mertlové kompletně vyměněna.

Po vyhození všech členek ze skupiny se holky nevzdávají. Zpěv a tanec je baví natolik, že se rozhodnou pokračovat.

V září 2009 je Kristýna jednou ze zakládajících členek skupiny Diamond cats. Společně s Týnou, Niki a Hankou mají nového manažera i hudební producentku a pokračují v tom co je bavilo a baví.

V létě 2009 se zúčastnila LHŠ (letní herecká škola) a už se moc těší, jak pojete v létě 2010 znova.

Životopis Hanky:
Jméno:Hana
Příjmení:Hladíková
Sourozenci:Hana sourozence nemá!
Datum narození:24.4.1999


Znamení:Býk
Výška:155cm
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama