Leden 2014

Tipy na Youtuberky

18. ledna 2014 v 21:12 | eliška
Ahoj všichni! Opět po dlouhé době píšu, sice nikdo to asi nečtete, ale už to tu hodlám trošku pozměnit, alespoň teda design, ale uvidím...Tohle je vlastně můj blog už od dětství, takže si tady můžete přečíst články už od mích 8 let:)
Dneska vám sem dám moje tipy na super youtuberky, protože teď hodně koukám a odebírám youtuberky:) Takže tady pár typů:- MamaLifeStyle patří mezi ty starší youtuberky, tedy už dospělé. Je jí 26 let a její videa se mi hrozně líbí a působí mile. Určitě se na její videa kouknětě, jsou velmi kvalitní a hrozně super, koukám na ně skoro pořád. I dokonce teď. Od dneška jsem jí začla odebírat:) Pokud se chcete kouknout na její kanál stačí kliknout na jméno "MamaLifeStyle"


- Teri Blitzen je ta mladší youtuberka, které je 13. Její videa jsou taky super a určitě koukněte:) Teri vydává své videa každou středu a sobotu. Pokud se chcete na její videa podívat, klikněte na nápis "Teri Blitzen"


- Makyna016 je youtuberka, které je 14 a opět jako Teri, točí o kosmetice. Na její videa určitě podívejte:) Pokud se chcete na její videa kouknout klikněte na nápis "Makyna016"


- Nici je další beauty youtuberka, které je 14 a její videa jsou taky super, ráda na ně koukám a pokud chcete, podívejte se na její videa také a klikněte na nápis "Nici Ko"


- TheTeenGirlLooks je Anett, které je 12, ale její videa jsou taky super, doporučuju kouknout! Pokud se chcete na její kanál podívat, klikněte na nápis "TheTeenGirlLooks"


- GetTheLouk je už starší youtuberka, které je asi 20 a je taky super, hlavně dělá tutorialy, takže něco můžete třeba vyzkoušet:) Pokud se chcete na její videa podívat, klikněte na nápis "GetTheLouk"


Takže to byli moje oblébené youtuberky, tak se určitě podívejte na jejich videa a já se s Vámi loučím, ahoj:)